עברית  |  english  |  

לשמיעת שיעור לדוגמא לחץ כאן

(לחץ על פתח ואחר כך המתן כ - 40 שניות עד להעלאת השיעור)

הדף היומי ב - 5 דקות

איך אפשר ללמוד דף גמרא ב - 5 דקות?

לאחר מחקר מקיף שעשה מכון הדרן, פותחו 'שיעורי הדרן' במשך שנים, על ידי צוות תלמידי חכמים ועורכים מקצועיים. המטרה היא לתת ללומדים כלי שייאפשר לשמוע את כל מהלך הגמרא ב - 5 דקות.

עיקרון השיטה הוא, לנצל את הידיעה וההבנה בדף הגמרא, ולשמרו בפורמט מצומצם יותר שעל ידו יהיה ניתן לזכור את הנלמד. מהלך הגמרא מוגש בלשון ברורה ובהירה, המאפשר לחזור על הלימוד בזמנים קצרים במשך היום. על ידי שיעורי הדרן, יכולים המתנות בין פגישות, התור בבנק ובדואר, נסיעות, ודקות שלפני השינה, להפוך לנכס יקר כניצול להגדלת ידיעת לימוד התורה.

מה ניתן להספיק ב - 5 דקות?

מעשה בגאון רבי זליג ראובן בנגיס זצוללה"ה גאב"ד ירושלים, שעשה פעם סיום על הש"ס. לאחר זמן קצר עשה שוב סיום על הש"ס. שאלוהו קרוביו, הלא לא מזמן סיים את הש"ס וכיצד שוב הספיק לסיימו שוב? הסביר להם, שאת הסיום הראשון עשיתי לפי סדרי לימודו הקבוע. אבל סדר נוסף יש לי, שבו אני עובר של הגמרא באופן מהיר, בזמנים קצרים המזדמנים בכל יום כהמתנה למונית ולאוטובוס, או בהמתנה בשמחות וכדומה. ובמקום לבזבז זמנים אלו, אני מנצלם לצבור ידע רב, כך שדקה מצטרפת לדקה, ולבסוף הגעתי לסיים את כל הש"ס בדקות ספורות אלו.

 

מעתה גם אתה יכול לסיים את כל הש"ס בכחמש דקות.

להצטרפות כמנוי על ערכת הדרן, במבצע מיוחד לגולשים באתר הדרן,
לחץ כאן

.

לקבלת 'יומימייל'- חינם,
לחץ כאן
 

כיצד ניתן לשמר את ההצלחה?

גם אתה יודע, כי הנכס היקר ביותר, הוא לימוד התורה ועבודת ה'. מאמצים יומיומיים, ולעיתים אף מסירות נפש, מושקעים כדי לרכוש נכס יקר זה. מובן אם כן שבאופן טבעי כל אחד מרגיש את הצורך לשמר נכס יקר זה כדי שהוא יישאר בידיו.

שיעורי הדרן נותנים לך אפשרות לחזור על הלימוד בפרקי זמן קצרים ולשמר את ההשקעה הרבה. השיעורים מוגשים בשפה ברורה, ומאפשרים לעבור על כל מהלך השקלא וטריא שבדף הגמרא, באופן בורור וקליט.

"הדרן" – הדרך שלך בשימור ההשקעה!!!   

לייבסיטי - בניית אתרים